Саундбар Hisense HS212F
- Код товару: 82013
- Модель: HS212F
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Hisense HS212F
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | Dolby Digital |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| Вага проєктора | 1.72 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 960x55x85 мм |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 20007440 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Управління | пульт ДУ; пультом від телевізора |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 2.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вхід | 1 шт |
| Входи | USB A; mini-Jack (3.5 мм); оптичний; коаксіальний S/P-DIF |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 4.75 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 210x338x248 мм |
| Потужність сабвуфера | 60 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 60 Вт |
| Частотний діапазон | 40 – 20000 Гц |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



















