Rowenta RH1128WO
- Код товару: 90136
- Модель: RH1128WO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Rowenta RH1128WO
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Зарядна станція | настінна |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 16.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3 год |
| Час роботи | 40 хв |
| Інше | |
| Вага | 1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 114x24.5x24.8 см |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; для м'яких меблів; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






