Пилосос Gorenje VCE 01 G2ACBL
- Код товару: 93603
- Модель: VCE 01 G2ACBL
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Gorenje VCE 01 G2ACBL
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.6x27.1х26.6 см |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 2.2 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Прибирання | суха |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










