Пилосос Sencor SVC 8936TI
- Код товару: 94437
- Модель: SVC 8936TI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Sencor SVC 8936TI
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.15 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 109.1x26.2x21.2 см |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | сірий |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха і волога |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; швабра |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















