Пилосос Sencor SVC 8936TI
- Код товару: 94437
- Модель: SVC 8936TI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Sencor SVC 8936TI
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.15 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 109.1x26.2x21.2 см |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | сірий |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха і волога |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; швабра |
| Гарантия | |
Опис
— Електрична турбощітка.
Приладдя, майже повністю аналогічні описаним вище «звичайним» турбощіткам — за винятком того, що валик в даному випадку приводиться в обертання не потоком повітря, а встановленим у самій насадці електродвигуном. Головною перевагою електричних насадок є вища ефективність (при тій же потужності всмоктування), обумовлена двома моментами. По-перше, такі насадки практично не впливають на потужність всмоктування — тоді як традиційні механічні турбощітки «з'їдають» частину цієї потужності, витрачаючи її на обертання валика. По-друге, швидкість обертання електротурбощітки не залежить від повітряного потоку; та й крутний момент електродвигуна може бути досить високим. Зворотною стороною цих переваг є складність і дорожнеча самих насадок, а також необхідність використовувати спеціальні труби і шланги, доповнені проводкою для живлення електродвигуна.

























