Пилосос Gorenje VCE22G4HGR
- Код товару: 93596
- Модель: VCE22G4HGR
-
4 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Gorenje VCE22G4HGR
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 6.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.4x28.9x27.2 см |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | синій |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














