Пилосос Electrolux EW82U1DB
- Код товару: 93665
- Модель: EW82U1DB
- 15 999 грн.
-
15 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Electrolux EW82U1DB
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час роботи | 25 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | підлогова |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 7.09 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x28.5x21.6 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 900 402 403 |
| Площа прибирання | 150 м² |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Збирання води | + |
| Колір | синій |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Сила всмоктування | 18800 Па |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; довга щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















