Пилосос Electrolux EW82U1DB
- Код товару: 93665
- Модель: EW82U1DB
- 15 999 грн.
-
15 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Electrolux EW82U1DB
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | підлогова |
| Самоочищення насадки | + |
| Інше | |
| Вага | 7.09 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x28.5x21.6 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 900 402 403 |
| Площа прибирання | 150 м² |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Збирання води | + |
| Колір | синій |
Опис
Компанія Electrolux пропонує просунутий універсальний пилосос, призначений для сухого та вологого прибирання в домі. Він здатний збирати пил, крихти, волосся, шерсть та інше сухе сміття, різноманітні розлиті рідини і одночасно мити підлогу. І все це за допомогою всього однієї насадки TriAction. Це електрична *турбощітка*, оснащена двома обертовими роликами DualBrush. Окрім цього, у комплектації є дві додаткові насадки — *довга щілинна* і *пилева*, але вони призначені тільки для сухого прибирання у важкодоступних місцях.
Також *важливо*, що конструкція моделі передбачає наявність портативного блока, який дозволяє трансформувати класичний вертикальний пилосос в *портативний ручний.* Це значно збільшує радіус прибирання, оскільки за допомогою ручного пилососа можна очищати м’які меблі, карнизи, жалюзі, різні робочі поверхні і навіть салон автомобіля. Тим більше, пристрій працює у бездротовому режимі і живиться від акумулятора, *одного заряду якого вистачає на 25 хвилин автономної роботи*.
Electrolux EW 82 U1 DB оснащений інверторним двигуном, який забезпечує силу всмоктування до *18800 Па*. В автоматичному режимі спеціальні датчики пилососа аналізують рівень забруднення і автоматично регулюють потужність всмоктування в залежності від цих показників. Вибрані налаштування і рівень заряду батареї відображаються на дисплеї. *Вмісткий пилозбірник* розділений на дві частини і під час збору сміття відокремлює сухі частинки від рідини.
Але така конструкція і принцип роботи вплинули на габарити і вагу пилососа — він займає чимало місця і достатньо важкий (понад *7 кг*). Однак головною перевагою моделі все ж є *підлогова док-станція*, яка бере на себе обслуговування техніки. Після прибирання вона промиває ролики на високій швидкості (700 обертів на хвилину) і сушить їх при температурі 70 °C, щоб запобігти появі неприємних запахів і плісняви.



















