Пилосос Electrolux EP83HB25UV
- Код товару: 93698
- Модель: EP83HB25UV
-
25 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Electrolux EP83HB25UV
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 4 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 90 хв |
| Док-станція | |
| Док-станція з пилозбірником | + |
| Зарядна станція | підлогова |
| Пилозбірник станції | одноразовий мішок |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.21 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 100.8x25.9x25 см |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; електрична турбощітка; щілинна; велика пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |














