Пилосос Electrolux EL51C2SW
- Код товару: 93700
- Модель: EL51C2SW
-
4 499 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Electrolux EL51C2SW
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.57 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40.8x28.5x27.7 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








