Electrolux EERC 70 EB
- Код товару: 47501
- Модель: EERC 70 EB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Electrolux EERC 70 EB
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 1.5 Агод |
| Напруга батареї | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 21 хв |
| Інше | |
| Вага | 2.32 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 115x27x15 см |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | турбощітка; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






