Пилосос Bosch BCS931WBA
- Код товару: 94189
- Модель: BCS931WBA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Bosch BCS931WBA
| Джерело живлення | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Power for ALL 18 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Модель акумулятора | BHZUB1830 |
| Напруга батареї | 18 В |
| Сумісні акумулятори | BHZUB1840, BHZUB1850 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | настінна |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 130х25х21.6 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; щілинна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















