Пилосос Bosch BCS931WBA
- Код товару: 94189
- Модель: BCS931WBA
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Bosch BCS931WBA
| Джерело живлення | |
| Акумуляторна платформа | Bosch Power for ALL 18 V |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 3 Агод |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Комплектний акумулятор | 1 шт. |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | настінна |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 130х25х21.6 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Авторегулювання потужності | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | циклон |
Опис
Відмінний вертикальний бездротовий пилосос відомого німецького виробника Bosch є однією з топових моделей, призначеною для ефективного сухого прибирання всього будинку. Це прилад 2-в-1 з портативним блоком, який можна використовувати як класичний вертикальний або компактний ручний пилосос для прибирання локальних забруднень. А бездротова робота дає можливість прибирати де завгодно: вдома, у гаражі, на літній терасі або в салоні автомобіля.
Живлення пилососа базується на змінному літій-іонному акумуляторі ємністю 3000 мАг, який входить в екосистему Power For All Alliance. Це дозволяє використовувати батарею не тільки у пилососі, але й у інших бездротових інструментах Bosch. У еко-режимі час автономної роботи досягає 60 хвилин, чого достатньо для прибирання великих площ без перерв. На повне відновлення енергії потрібно близько 3 годин.
Bosch Unlimited 9 BCS 931 WBA оснащений сучасним потужним двигуном, який забезпечує продуктивність всмоктування, співсталену з мережевими пилососами. Модель підтримує три режими роботи: Eco для тривалого прибирання, Turbo для максимальної потужності на складних ділянках і інтелектуальний режим Auto. У режимі Auto вбудовані датчики розпізнають тип підлогового покриття і автоматично коригують силу всмоктування і швидкість обертання щітки в реальному часі, оптимізуючи баланс між якістю очистки і витратою енергії.
За чистоту вихідного повітря відповідає система фільтрації HEPA, яка затримує більше 99.9% дрібного пилу і алергенів. Вся необхідна інформація про режим, налаштування та рівень заряду акумулятора відображається на дисплеї. А ось комплектація у моделі досить скромна: у неї входять основна турбощітка, доповнена підсвіткою, щілинна насадка для важкодоступних місць і настінна база для зберігання і зарядки техніки.

























