Проєктор Samsung SP-LPU9DSAXXUA
- Код товару: 94165
- Модель: SP-LPU9DSAXXUA
-
199 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Проєктор Samsung SP-LPU9DSAXXUA
| Апаратна частина | |
| HDMI входів | 3 шт. |
| USB-A 2.0 | 1 шт. |
| Аудіороз'єми | оптичний |
| Версія HDMI | v 2.0 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Потужність звуку | 40 Вт |
| Процесор | Quantum Processor 4K |
| Сабвуфер | + |
| Службові роз'єми | COM-порт (RS-232); LAN (RJ-45) |
| Інше | |
| Вага | 11.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 141x550x384 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Маркування виробника | SP-LPU9DSAXXRU; SP-LPU9DSAXXZA |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Основне призначення | для домашнього кінотеатру |
| Лампа і зображення | |
| Динамічна контрастність | 2 000 000:1 |
| Колірне охоплення (DCI-P3) | 154 % |
| Передача кольору | 1.07 млрд. кольорів |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Термін служби | 20000 год |
| Тип лампи | Laser-LED |
| Яскравість ANSI-люмен | 3200 лм |
| Матриця | |
| Підтримка HDR | HDR10+ |
| Покращення роздільної здатності | + |
| Покращення чорного | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Реальна роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Проєктування | |
| Автотрапеція | + |
| Діагональ зображення | 100 – 130 " |
| Масштаб и фокусування | моторизована (дистанційна) |
| Проекційна відстань, макс | 0.24 м |
| Проекційна відстань, мін | 0.11 м |
| Функції та можливості | |
| AirPlay | + |
| Bluetooth | v 5.2 |
| Miracast | + |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Можливості | датчик освітлення; підтримка DLNA; картинка в картинці; управління голосом; голосовий асистент |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |















