Проєктор Samsung SP-LFF3CLAXXUA
- Код товару: 94168
- Модель: SP-LFF3CLAXXUA
-
29 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Проєктор Samsung SP-LFF3CLAXXUA
| Апаратна частина | |
| HDMI входів | 1 шт. |
| USB-C | 1 шт. |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Потужність звуку | 5 Вт |
| Інше | |
| Вага | 0.83 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 173x112x94 мм |
| Джерело живлення | USB-C |
| Маркування виробника | SP-LFF3CLAXXUA; SP-LFF3CLAXXXE; SP-LFF3CLAXXXH; Ще ↓SP-LFF3CLAXXXU; SP-LFF3CLAXXZN |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Основне призначення | портативний |
| Лампа і зображення | |
| Статична контрастність | 300:1 |
| Термін служби | 30000 год |
| Тип лампи | LED |
Опис
Підставка, що обертається на 180 градусів. Тумблер вимкнення мікрофона. Можливість підключати зовнішні батареї у вигляді підставки. Можливість підключати пристрій замість звичайної лампочки. Додано функцію панорамного перегляду до 160 дюймів.
Функція панорамного перегляду працює за умови підключення двох проекторів. Оновлений пульт дистанційного керування SolarCell з можливістю підзарядки від сонячного світла. Портативна батарея 32 000 мА∙год та захисний кейс у комплект не входять.
Відеоогляди на Проєктор Samsung SP-LFF3CLAXXUA
Сравнение Проєктор Samsung SP-LFF3CLAXXUA с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ



























