Портативна колонка Grunhelm GW-102-G
- Код товару: 94159
- Модель: GW-102-G
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Портативна колонка Grunhelm GW-102-G
| Акумулятор | |
| USB-порт для зарядки | microUSB |
| Ємність акумулятора | 300 мАгод |
| Час автономної роботи | 1.5 год |
| Час зарядки | 1 год |
| Інше | |
| Вага | 130 г |
| Маркування виробника | GW-102-B; GW-102-G; GW-102-R |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Розміри (ВхШхГ) | 75x125x35 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підключення | |
| Джерела та носії | Bluetooth v 5.0; mini-Jack (3.5 мм); USB; кардридер; FM-радіо |
| Технічні хар-ки | |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Додатково | ручка / ремінець |
| Кількість каналів | 1.0 (моно) |
| Функції та можливості | мікрофон для гучного зв'язку |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Гц |
| Гарантия | |













