Плита Gorenje GEIT 6E62 BPG (740990)
- Код товару: 85698
- Модель: GEIT6E62BPG
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje GEIT 6E62 BPG (740990)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 18 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт |
| Режим «міст» (Bridge) | + |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 4 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
Опис
Плита компанії Gorenje отримала досить високий цінник, але має стильний дизайн, гарне оснащення, велику кількість функцій і сучасні технології для зручного використання. І варильна поверхня, і духовка в даному випадку повністю електричні. Духовка об'ємом 64 л досить містка для того, щоб у ній можна було готувати великі порції їжі або навіть кілька страв одночасно на різних рівнях.
Режим конвекції за допомогою вбудованого вентилятора забезпечує циркуляцію гарячого повітря та рівномірне приготування продуктів з усіх боків. Електрогриль підійде для запікання м'яса та овочів із мінімальною кількістю масла. Також доступні такі режими, як AirFry (інтенсивне запікання), Pizza та розморожування. А серед корисних додаткових опцій — телескопічні напрямні дека на одному рівні, внутрішнє підсвічування та таймер для контролю за часом.
Дверцята складається з 4 стекол, тому не нагрівається під час роботи духовки та виключає ризик опіків. А для підтримки чистоти передбачено піролітичний метод самоочищення. Це окремий режим, при якому максимально висока температура спалює забруднення і перетворює їх на сажу та попіл. Варильна поверхня Gorenje GEIT 6E62 BPG індукційна, має покриття зі склокераміки і складається з чотирьох конфорок різного розміру і потужності.
Режим «міст» (Bridge) дозволяє об'єднувати кілька сусідніх зон в одну робочу поверхню для розміщення великого розміру посуду і нестандартної форми. Індикатор залишкового тепла після вимкнення позначає конфорки, які ще не охолонули. Для керування призначено сенсорну панель з дисплеєм, який відображає всю необхідну інформацію про налаштування. При необхідності керування можна заблокувати (функція захисту від дітей), щоб унеможливити випадкові натискання. На окрему увагу заслуговує комплектація плити. Адже в неї входять не тільки стандартні грати та листи, але ще й термощуп — спеціальний пристрій, який вимірює температуру безпосередньо всередині продукту.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.






















