Плита Gorenje GEIT 6E62 BPG (740990)
- Код товару: 85698
- Модель: GEIT6E62BPG
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje GEIT 6E62 BPG (740990)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 18 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт |
| Режим «міст» (Bridge) | + |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Захист від дітей | + |
| Духовка | |
| Автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 4 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Об'єм духовки | 64 л |
| Тип духовки | електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | піролітичний |
| Функції | термостат; таймер; конвекція; електрогриль; підсвічування духовки |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Чехія |
| Маркування виробника | 740990 |
| Потужність підключення | 10.5 кВт |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип варильної поверхні | електрична |
| Управління конфорками | сенсорне |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |


















