Плита Electrolux RKR 540201 X
- Код товару: 82304
- Модель: RKR540201X
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Electrolux RKR 540201 X
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14 см, 14 см, 18 см, 18 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.2 кВт, 1.7 кВт, 1.7 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 6 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85.8x50x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Румунія |
Опис
Досить просунута повністю електрична кухонна плита середнього рівня, представлена на ринку у 2022 році. Серед основних переваг моделі насамперед варто виділити електричні конфорки типу Hi-Light, а також багатофункціональна духова шафа. При цьому техніка одягнена в стильний і сучасний корпус з шириною всього 50 см. Але про все по порядку. Кухонна плита Electrolux RKR 540201 X має варильну поверхню з покриттям зі склокераміки і чотирма конфорками діаметром 14 і 18 см.
користувачам. Для підвищення зручності експлуатації передбачені також спеціальні індикатори залишкового тепла, які вчасно сигналізують про те, чи конфорка охолонула до того рівня, коли до неї можна безпечно торкатися. Ємність духової шафи становить середні 57 л, але при цьому її оснащення передбачає наявність електрогриля, системи підсвічування, а також системи конвекції для примусової циркуляції теплого повітря всередині. Електричний термостат дозволяє регулювати температуру нагрівання в межах від 50 до 250 °C. Загалом виробником реалізовано 6 різних режимів приготування в духовці, а дверцята мають подвійне скління.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.















