Плита Electrolux LKI 564201 X (943 005 306)
- Код товару: 88362
- Модель: LKI564201X
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Electrolux LKI 564201 X (943 005 306)
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14 см, 14 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.4 кВт, 1.4 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Кількість режимів приготування | 8 шт |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 943 005 306 |
Опис
Просунута, зручна в експлуатації і багатофункціональна електрична кухонна плита побутового класу з індукційною варильною поверхнею і місткою електричною духовкою. Представлена на ринку в рамках сімейства плит SteamBake від Electrolux, які перш за все відрізняються підтримкою функції приготування на парі. Позиціонується як продукт вищої цінової категорії, орієнтований на користувачів, що віддають перевагу брендову побутову техніку з розвиненою функціональністю.
Варильна поверхня виконана з високоміцної склокераміки, яка максимально проста в догляді і очищенні. Завдяки використанню індукційних нагрівальних елементів розігрів відбувається швидко, а швидкість закипання води на такий вручений поверхні мало відрізняється від тієї, що досягається на газових плитах. Виробником передбачені чотири зони нагріву з потужністю в межах від 1,4 кВт до 2,3 кВт.
Кухонна плита Electrolux LKI 564201 X оснащена духовкою з місткістю 58 л.виробником передбачені 8 різних режимів приготування, в тому числі з використанням системи конвекції, електрогриля і системи приготування на парі. При цьому використання пари при випічці значно покращує кінцевий результат. Панель управління має в своєму розпорядженні невеликим дисплеєм для максимальної наочності процесу управління.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.















