Плита Gorenje K 535 B (740079)
- Код товару: 83179
- Модель: K 535B
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Gorenje K 535 B (740079)
| Варильна поверхня | |
| Кількість газових конфорок | 4 шт |
| Решітки конфорок | сталеві |
| Робоча поверхня | емальована |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| автопідпал | варильної поверхні |
| Газ-контроль | варильної поверхні |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Максимальна температура | 275 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x50x59.4 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 740079 |
Опис
Порівняно недорога побутова кухонна плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовою шафою, одягнена в корпус шириною всього 50 см. Була випущена на ринок у 2022 році і представлена відразу в кількох колірних рішеннях, включаючи сірий та чорний. Насамперед звернемо увагу на те, що пристрій отримав духову шафу з характерною округлою формою стелі, натхненну класичними дров'яними печами.
Виробник заявляє, що таке забезпечує найкращу циркуляцію теплого повітря всередині. Загальна корисна ємність шафи становить 62 л, з додаткового оснащення варто виділити електрогриль і систему конвекції. Також плита Gorenje K 535 B оснащена газовою варильною поверхнею з функцією підпалу. Модель отримала чотири конфорки різного діаметру (1х54 мм, 1х99 мм, 2х74 мм), а також двосекційну сталеву решітку. Панель керування обладнана невеликим цифровим дисплеєм. Передбачена також система газ-контроль, що підвищує безпеку експлуатації пристрою.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.


















