Плита Amica 618CE3.333HTAQ
- Код товару: 29501
- Модель: 618CE3.333HTAQ(XX)
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Плита Amica 618CE3.333HTAQ
| Варильна поверхня | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 14.5 см, 18 см, 21 см |
| Індикатор залишкового тепла | + |
| Кількість Hi-Light конфорок | 4 шт |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.2 кВт, 1.8 кВт, 2.3 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Додатково | |
| Автоматичне вимикання | духовки |
| Дисплей | + |
| Духовка | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Максимальна температура | 250 °C |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Потужність | 3.1 кВт |
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x60 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна виробництва | Польща |
Опис
Повністю електрична побутова кухонна плита з варильною поверхнею з конфорками типу Hi-Light і місткою духовкою з надійним тришаровим склінням дверцят, завдяки чому із зовнішнього боку вона завжди залишається прохолодною. Модель представлена на ринку популярним польським брендом Amica та позиціонується у середній ціновий діапазон. Може бути хорошим вибором для користувачів, які підшукують порівняно недорогу, але функціональну модель.
Кухонна плита Amica 618CE3.333HTAQ оснащена варильною поверхнею зі склокерамічним покриттям робочої зони та чотирма Hi-Light конфорками діаметром від 14,5 см до 21 см та потужністю від 1,2 кВт до 2,3 кВт. Для підвищення безпеки експлуатації передбачені зручні індикатори залишкового тепла. У свою чергу, духова шафа оснащена камерою об'ємом 62 л з максимальною температурою нагрівання 250 °C. Додатково виробник подбав про електрогриль та систему конвекції для примусової циркуляції теплого повітря всередині. Завдяки системі очищення стінок камери за допомогою пари догляд за духовкою не складе особливих труднощів.
Що стосується видів грилів, то найбільшою популярністю в наш час користуються електрогрилі – вони прості за конструкцією, дають рівномірне нагрівання, дають змогу точно регулювати режим і використовувати безліч додаткових функцій (аж до автоматичних програм готування). Так що подібні грилі можна зустріти навіть в газових духовках. А ось газові пристрої використовуються помітно рідше: вони вважаються більш економічними, проте більш складні за конструкцією і менш зручні в регулюванні, ніж електричні.













