Philips SpeedPro Aqua FC 6718
- Код товару: 86727
- Модель: FC6718/01
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Philips SpeedPro Aqua FC 6718
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Зарядна станція | настінна |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Час роботи | 40 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 125x26x25 см |
| Маркування виробника | FC6718/01 |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм ємності для води | 0.28 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); електрична турбощітка; щілинна; пилова; мікрофібра; швабра |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















