Мультиварка Philips Viva Collection HD3136/03
- Код товару: 18545
- Модель: HD 3136
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Мультиварка Philips Viva Collection HD3136/03
| Інше | |
| Антипригарне покриття | керамічне |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 27х27х37 см |
| Дисплей | + |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 15 |
| Колір | білий |
| Об'єм | 4 л |
| Потужність | 980 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; йогурт |
| Режими | вільний режим; розігрів; смаження / фритюр; запікання; тушкування; томління; приготування на парі |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | кошик пароварки |
| Функції | термостат; автоприготування; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Термостат. Регулятор, що дає змогу виставляти певні значення температури для робочої ємності мультиварки; далі пристрій самостійно регулює режим роботи таким чином, щоб температура залишалася постійною. Ця функція може застосовуватися як окремо, так і для налаштування автоматичних програм приготування їжі.
— Таймер автовимкнення. Ця функція дає змогу виставити час, після закінчення якого мультиварка буде автоматично вимкнена. Таким чином вам не доведеться стежити за часом самостійно, а ризик того, що страва через недогляд виявиться «перетриманою» і зіпсованою, зводиться практично до нуля. Автовимкнення за визначенням є в моделях з автоприготуванням страв (див. вище), однак не залежить від нього й може зустрічатися як окрема функція і в досить простих моделях.
— Таймер відстрочки старту. За допомогою цієї функції можна встановити час автоматичного ввімкнення певної програми в мультиварці. Таким чином можна отримати, наприклад, свіжоприготовлену кашу до сніданку, завантаживши інгредієнти з вечора й виставивши таймер з розрахунком на ранок — це дасть можливість зранку поспати трохи довше, оскільки не доведеться вставати для ввімкнення мультиварки.
— Автоприготування. Наявність у пристрої програм автоматичного приготування різних страв. Використовувати такі програми часто буває зручніше, ніж регулювати всі параметри вручну; детальніше див. «Програми» вище.
— Керамічне. Керамічне покриття поєднує безпеку і надійність — воно не тільки стійко до подряпин, але і не приходить в непридатність при їх появі і не виділяє шкідливих речовин. Те ж стосується високих температур. Так і до методів очищення кераміка досить невибаглива. З іншого боку, подібні ємності відрізняє підвищена чутливість до ударів і перепадів температур (покриття може тріснути або навіть відколотися).










