Монітор Samsung S32A600NWI
- Код товару: 79541
- Модель: LS32A600NWIXCI
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung S32A600NWI
| Інше | |
| Вага | 6.9 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 716x581x211 мм |
| Клас енергоспоживання | B |
| Маркування виробника | LS32A600NAIXCI; LS32A600NWIXCI |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.2; HDMI 1 шт; v 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 2.0 | + |
| USB-хаб 3.x | + |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Регулювання висоти | + |









