БФП Epson L850
- Код товару: 26757
- Модель: C11CE31402
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики БФП Epson L850
| Апаратна частина | |
| Об'єм накопичувача | 100 ГБ |
| Роздільна здатність при скануванні | 1200х2400 dpi |
| Щільність паперу (макс) | 300 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс кольорового картриджа | 1800 стр |
| Ресурс ч/б картриджа | 1800 стр |
| Тип чорнила | водорозчинні |
| Друк та копіювання | |
| Кольоровий друк | 38 стр/хв |
| Макс. роздільна здатність | 5760x1440 dpi |
| Фотодрук | 12 с 10x15 см / |
| Ч/б друк | 37 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 9.1 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 542x386x196 мм |
| Лоток подачі | 100 аркушів |
Опис
Прогресивна модель з ємними картриджами і розширеним набором можливостей. Epson L850 належить до тих багатофункціональним пристроям, які можуть друкувати не тільки на папері, але і на оптичних дисках. Насамперед важливо звернути увагу на те, що в основі пристрою перебувати система безперервної подачі чорнила, що складається з 6 ємних картриджів. Ресурс і кольорового і чорно-білого становить 1800 сторінок.
Відмінною особливістю моделі є практично рекордна швидкість друку фотографій — всього 12 секунд на одне фото. Швидкість кольорового і чорно-білого друку — 38 і 37 сторінок в хвилину відповідно, що також варто назвати досить високим показником. Пристрій може зчитувати дані безпосередньо з підключених до нього зовнішніх USB-накопичувачів або карт пам'яті, а виставляти кількість копій та інші параметри роботи безпосередньо на панелі управління.









