Монітор Samsung Odyssey G4 27
- Код товару: 88151
- Модель: LS27BG400EIXCI
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Samsung Odyssey G4 27
| Інше | |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 615x571x245 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Маркування виробника | LS27BG400EIXCI; LS27BG400EUXEN |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.2; HDMI 2 шт; v 2.0; підтримка Adaptive-Sync |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Ігрові функції | висвітлення темних ділянок |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | сенсор освітленості; Flicker-Free; AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-Sync |
| Функції та можливості | |
Опис
Ігровий 27-дюймовий монітор поповнив лінійку Odyssey компанії Samsung 2022 року. Модель представляє відносно недорогий сегмент, підтримує роздільну здатність 1920×1080 пікселів, що частково знижує вимоги до відеокарти комп'ютера. Екран базується на IPS-матриці з широкими кутами огляду, швидким відгуком (1 мс GtG), невеликою статичною контрастністю (1000:1) та гідними значеннями пікової яскравості 400 кд/м².
Рівень останньої може регулюватися автоматично та підлаштовуватися під освітлення у приміщенні (завдяки сенсору освітленості). Геймерський статус монітора Samsung Odyssey G4 27 підкріплює відмінна частота оновлення в 240 Гц, підтримка технологій синхронізації відеоряду AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync, а також наявність додаткових ігрових опцій, на кшталт Black Equalizer - забезпечує висвітлення темних ділянок для кращої видимості. З інших особливостей моделі варто виділити непогані параметри передачі кольору, включаючи покриття 99% простору sRGB і підтримку HDR, гнучкі можливості регулювання положення дисплея (поворот, зміна висоти, перехід у портретний режим), наявність тонкої рамки і затребуваних інтерфейсів підключення (два HDMI і DisplayPort v 1.2).




















