Монітор Philips 222B9T
- Код товару: 76574
- Модель: 222B9T/00
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор Philips 222B9T
| Інше | |
| Вага | 7.46 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 515x394x227 мм |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 22 " |
| Колір | чорний |
| Сенсорний екран | + |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; DVI-D; DisplayPort v 1.2; HDMI 1 шт; v 1.4 |
| Роз'єми (додатково) | вхід mini-Jack (3.5 мм); вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 6 біт |
| Динамічна контрастність | 50 000 000:1 |
| Колірне охоплення (NTSC) | 72 % |
| Кут огляду по вертикалі | 160 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 170 ° |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.25 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | TN+film |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Частота розгортки (верт.) | 48 – 75 Гц |
| Частота розгортки (гор.) | 30 – 85 кГц |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 3.x | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Потужність звуку | 4 Вт |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free |
| Швидка зарядка | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





