Монітор AOC G2460PF
- Код товару: 29225
- Модель: G2460PF
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор AOC G2460PF
| Інше | |
| Вага | 6.54 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 565.4x393.6x244.58 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 24 " |
| Колір | чорний |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; DVI-D; DisplayPort; HDMI 1 шт |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 2.0 | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Потужність звуку | 2 Вт |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync Premium |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 6 біт |
| Динамічна контрастність | 80 000 000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 160 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 170 ° |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.28 мм |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | TN+film |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота зміни кадрів | 144 Гц |
| Частота розгортки (верт.) | 50 – 146 Гц |
| Частота розгортки (гор.) | 30 – 160 кГц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








