Монітор AOC E2270Swhn
- Код товару: 55008
- Модель: E2270SWHN
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор AOC E2270Swhn
| Інше | |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 503.4x311.1x47.9 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Комплектація | |
| Діагональ | 22 " |
| Колір | чорний |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | VGA; HDMI 1 шт |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 6 біт |
| Динамічна контрастність | 20 000 000:1 |
| Кут огляду по вертикалі | 65 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 90 ° |
| Покриття екрана | матове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.25 мм |
| Статична контрастність | 700:1 |
| Тип матриці | TN+film |
| Час відгуку (GtG) | 5 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Частота розгортки (верт.) | 50 – 76 Гц |
| Частота розгортки (гор.) | 30 – 83 кГц |
| Яскравість | 200 кд/м² |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







