Міксер будівельний Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
- Код товару: 27509
- Модель: 0.601.1B0.000
-
11 184 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Міксер будівельний Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
| Комплектація | |
| Вага | 3 кг |
| Джерело живлення | електромережа |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Кількість обертів | 630 об/хв |
| Комплектація | D-подібна рукоятка |
| Макс. діаметр свердління дерева | 40 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 16 мм |
| Макс. крутний момент | 11 Нм |
| Реверс | повзунковий |
| Редуктор | 1-швидкісний |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Тип | переносний |
| Тип патрона | ключовий |
| Тип пристрою | дриль-міксер |
| Функції | блокування кнопки ввімкнення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





