Вбудована мікрохвильова піч Samsung NQ50K3130BB
- Код товару: 7318
- Модель: NQ50K3130BB
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована мікрохвильова піч Samsung NQ50K3130BB
| Комплектація | |
| Відкривання | відкидна |
| Відкриття дверцят | ручка на дверцятах |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Габарити (ВхШхГ) | 45x60x57 см |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | + |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 50 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Очищення парою | + |
| Поворотний столик | |
| Потужність | 900 Вт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 446x564x550 мм |
| Функції | розморожування; автоприготування; авторозморожування |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







