Кондиціонер TOSOT GF-09W2
- Код товару: 93381
- Модель: GF-09W2
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер TOSOT GF-09W2
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A+++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -25 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 11 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 732x555x330 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 889x294x212 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 9000 |
| Рекомендована площа приміщення | 27 м² |
| Тип | спліт-система |











