Кондиціонер Samsung AR12ASHCBWKNER
- Код товару: 79149
- Модель: AR12ASHCBWKNER
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Samsung AR12ASHCBWKNER
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 9.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 27 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x548x265 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 820x299x215 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 8 м |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1.5 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 3500 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3500 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; привод вертикальних жалюзі; самоочищення |
| Гарантия | |
Опис
Просунута спліт-система від популярного південнокорейського виробника Samsung, представлена на ринку в 2021 році. Може похвалитися надійним інверторним управлінням, можливістю роботи на обігрів при негативних температурах повітря, а також рядом фірмових технологічних рішень, націлених на підвищення комфортності експлуатації пристрою. Перед нами класична на вигляд спліт-система, що складається з зовнішнього і внутрішнього блоків.
Кондиціонер Samsung AR12ASHCBWKNER розрахований на роботу в приміщеннях побутового або офісного призначення загальною площею до 35 м2. Може працювати в режимі охолодження при температурі повітря до -10 °C, а також в режимі обігріву при температурі за вікном аж до -15 °C. Максимальна швидкість циркуляції повітря в режимі вентиляції становить 642 м³/год, продуктивність у роботі осушення — до 1,5 л/ч.
Високоефективна технологія цифрового інверторного компресора забезпечує зниження енергоспоживання, а рівень створюваного шуму при мінімальній швидкості обертання вентилятора не перевищує 22 дБ. Яскрава особливість моделі-технологія WindFree, яка передбачає наявність великої кількості дрібних отворів в корпусі внутрішнього блоку для більш рівномірного розподілу повітря і захисту від протягів. Система фільтрації включає в себе антибактеріальний фільтр для знищення бактерій та інших шкідливих організмів, на зразок вірусів, грибків та ін. фірмова 3-ступінчаста система автоочищення забезпечує збереження гігієнічності внутрішнього середовища кондиціонера без втручання користувача.











