Кондиціонер Liberton LAC-12INV
- Код товару: 88993
- Модель: LAC 12 INV
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Liberton LAC-12INV
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 700x552x256 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 777x250x205 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | + |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | антибактеріальний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3520 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3660 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 31/- дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1090/1010 Вт |
| Циркуляція повітря | 800 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












