Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м²
- Код товару: 89509
- Модель: ARN07HSSUAWF1/ARU07HSSUAWF1
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 20 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.4 кг |
| Вага зовнішнього блока | 20.6 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 720x495х270 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 715x285x194 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 2300 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 2400 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 20 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 36/26 дБ |
Опис
Недорогий побутовий інверторний кондиціонер для настінного монтажу. Виконаний у вигляді спліт-системи із зовнішнім блоком, оснащеним якісним компресором виробництва Toshiba (GMCC). Призначений для охолодження, нагрівання, осушення та вентиляції житлових, офісних та господарсько-побутових приміщень площею до 20 м². Мінімальна зовнішня температура при якій зберігається працездатність режиму обігріву (теплового насоса) становить -15 °C, що важливо для умов вітчизняного клімату.
Кондиціонер Hyundai ARN/ARU-07HSSUAWF1 отримав простий та елегантний дизайн внутрішнього блоку, обладнаного прихованим LED-індикатором температури. Завдяки скромним габаритам та білому кольору, він легко та гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Мікропроцесорна система управління пристроєм забезпечує простоту та зручність експлуатації. Можливе програмування за таймером та робота в повністю автоматичному режимі, при якому користувачем задається лише необхідна температура. Завдяки вдосконаленим теплообмінникам, що мають ребра зі спеціальним захисним гідрофільним покриттям, конструкція зовнішнього та внутрішнього блоку вийшла надійною та довговічною. Передбачено самоочищення, яке автоматично включається після завершення роботи.
















