Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XZ3
- Код товару: 92191
- Модель: CH-S24XZ3
-
31 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XZ3
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.21 |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 18 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 13.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 873x555x221 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 982x311x221 мм |
| Дисплей | + |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 62 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Видалення вологи | 1.8 л/год |
| Потужність в режимі охолодження | 6150 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 6700 Вт |
| Рівень шуму (макс/мін) | 45/34 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1917/1856 Вт |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Циркуляція повітря | 950 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; чергове опалення; самоочищення |
| Фільтри | іонізатор |
| Функції | таймер; авторестарт; самодіагностика; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



