Кондиціонер Ardesto ARD-ACS18-I
- Код товару: 93945
- Модель: ARD-ACS18-I
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS18-I
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10 кг |
| Вага зовнішнього блока | 24.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 549x795x305 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 910x206x294 мм |
| Дисплей | прихований |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 5 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 5280 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5420 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 52 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 44/28 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 639/609 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика; підключення Wi-Fi модуля |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

















