Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5 67 м²
- Код товару: 9649
- Модель: CH-S24FTX5
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5 67 м²
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A++ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.73 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.57 |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4.6 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 6.3 |
| Інше | |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 963x700x396 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1028x325x246 мм |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Компресор | Daikin |
| Макс. t для режиму охолодження | 48 °C |
| Максимальна довжина труб | 25 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 10 м |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R410А |
| Фільтри | Smart-Ion |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 6700 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 7250 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 67 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 45 зовнішній блок — 60 дБ / |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1875/1945 Вт |
| Циркуляція повітря | 1100 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; авторестарт; чергове опалення; I Feel (пульт з датчиком температури) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






