Комп'ютерні колонки Microlab B-77
- Код товару: 25216
- Модель: B-77
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Комп'ютерні колонки Microlab B-77
| Інше | |
| Вага | 5.6 кг |
| Матеріал колонок | MDF |
| Похила конструкція | + |
| Регулятор гучності | спереду |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 145х266х221 мм |
| Комплектація | |
| Кількість колонок | комплект 2.0 |
| Кількість смуг | 2 |
| Колір | коричневий |
| Технічні характеристики | |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 48 Вт |
| Фазоінвертор | + |
| Фронт | 24 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 55 – 20000 Гц |
| Функції та можливості | |
| Підключення | RCA |
| Функції | регулювання ВЧ; регулювання НЧ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















