Холодильник Whirlpool WHK26402XP4U
- Код товару: 93350
- Модель: WHK26402XP4U
- 24 999 грн.
-
24 799 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Whirlpool WHK26402XP4U
| Інше | |
| Вага | 76 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203.5х59.5х66.3 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Країна виробництва | Румунія |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 355 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 106 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 11 год |
Опис
Дебютант 2025 року в лінійці бренду Whirlpool — це середньобюджетний 2-камерний холодильник у сріблястому кольорі. Модель примітна наявністю зовнішньої сенсорної панелі, що дозволяє змінювати робочі параметри, не відкриваючи дверцята та не випускаючи холод. Два контури охолодження дають можливість незалежно регулювати температуру в морозильній та холодильній камері. Також до родзинок пристрою належить інверторний компресор Zen Inverter, який покликаний підвищити загальну надійність агрегату, а також система Total No Frost.
Завдяки останній холодильник Whirlpool WHK 26402 XP4U не потребує ручного розморожування. При висоті 203.5 см корисний об'єм пристрою досягає 355 літрів, що можна вважати хорошим варіантом для великих сімей. У верхній частині корпуса знаходиться 249-літрове холодильне відділення з чотирма відкритими полицями, двома висувними ящиками та 4 широкими дверними кошиками. Нижче розташована морозильна камера на 106 літрів. Вона має 3 бокси, готова заморозити максимум 6 кг продуктів за добу, а при відключенні електрики повинна тримати холод до 11 годин. З інших особливостей моделі варто відзначити індикацію закриття дверцята, наявність режиму відпустки, а також низький рівень шуму в роботі (до 35 дБ), енергоспоживання класу A++ з показником у 260 кВт*год на рік.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Whirlpool WHK26402XP4U с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost














