Холодильник Whirlpool WHK 26362 XP5E
- Код товару: 94158
- Модель: WHK 26362 XP5E
-
24 099 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Whirlpool WHK 26362 XP5E
| Інше | |
| Вага | 69 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 186.5х59.5х66.3 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 316 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 106 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 11 год |
Опис
Дебютант модельного ряду 2026 року бренду Whirlpool — це двокамерний сріблястий (кольору під нержавійку) холодильник середньої цінової категорії. Агрегат належить до категорії Full No Frost, тобто передбачає динамічне охолодження і не потребує ручного розморожування, оскільки іній та льодяні відкладення на внутрішніх стінках моделі не утворюються. До переваг також відносяться два контури охолодження в тандемі з зовнішньою сенсорною панеллю та дисплеєм.
Щоб задати окремо температуру для холодильного та морозильного відділень, не потрібно відкривати дверцята. Холодильник Whirlpool WHK 26362 XP5E можна рекомендувати середнім родинам, адже його корисний об'єм досягає 316 літрів (при висоті корпусу 186.5 см). У 106-літровій морозилці, яка розташовується внизу, є 3 висувних прозорих бокси. Тут загалом за добу можна заморожувати до 6 кг продуктів, а при відсутності світла розраховувати на збереження холоду протягом щонайменше 11 годин.
У холодильній камері на 210 літрів передбачено чотири відкриті полиці та два ящики — відповідно зони свіжості та вологості (FreshBox 0 і FreshBox+ зі слайдером рівня вологості). Перша оптимальна для м'яса або риби, а друга — для фруктів і овочів. З інших особливостей моделі варто виділити наявність інверторного компресора, який підвищує загальну надійність приладу, а сам виробник дає на нього 10-річну гарантію. Рівень шуму при роботі не повинен перевищувати 35 дБ, а річне споживання енергії — значення в 198 кВт*год, що відповідає класу D.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Whirlpool WHK 26362 XP5E с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost












