Холодильник Whirlpool WHK 25404 XBR5E
- Код товару: 93838
- Модель: WHK 25404 XBR5E
-
25 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Whirlpool WHK 25404 XBR5E
| Інше | |
| Вага | 76 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203.5x59.5x66.3 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 355 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | графіт |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 106 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
Сравнение Холодильник Whirlpool WHK 25404 XBR5E с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost











