Холодильник Whirlpool W7 811O OX нержавіюча сталь (859991573260)
- Код товару: 57060
- Модель: W7 811O OX
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Whirlpool W7 811O OX нержавіюча сталь (859991573260)
| Інше | |
| Вага | 74 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 189x59.6x67.7 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Маркування виробника | 859991573260 |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 338 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 104 л |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Час збереження холоду | 17 год |
Опис
Надійшов у продаж влітку 2019 році холодильник американського бренду Whirlpool представляє рішення середнього цінового рівня. Він має звичну вертикальне компонування з нижнім розташуванням морозильної камери. Модель характеризується простою експлуатацією і легким обслуговуванням: технологія 6th Sense автоматизує контроль температур, а система Full No Frost дасть змогу обійтися без трудомісткого ручного розморожування.
Холодильник Whirlpool W7 811O OX передбачає зону свіжості Fresh Box і додатковий ящик зі слайдером регулювання рівня вологості, який повинен подбати про оптимальних умовах зберігання овочів і фруктів. Корисний об'єм агрегата становить 338 літрів, включаючи 234 л, які припадають на холодильне відділення. 104-літрова морозильна камера отримала три відсіки — висувні ящики. Тут можна заморозити за добу до 10 кг продуктів. До корисних фішок моделі відноситься індикатор закриття дверцят і зовнішнє сенсорне керування з дисплеєм Clever Out.
Відеоогляди на Холодильник Whirlpool W7 811O OX нержавіюча сталь (859991573260)
Сравнение Холодильник Whirlpool W7 811O OX нержавіюча сталь (859991573260) с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost













