Холодильник LG GW-B509FXFW
- Код товару: 92933
- Модель: GW-B509FXFW
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник LG GW-B509FXFW
| Інше | |
| Вага | 74 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203х59.5х68.2 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Країна виробництва | Польща |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 384 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | чорний |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Час збереження холоду | 16 год |
Опис
Чорний 2-камерний холодильник бренду LG представлено в 2025 році та він поповнив рішення середньої цінової категорії. Модель характеризується великою місткістю, оскільки корисний об’єм досягає 384 літри — при висоті корпусу 203 см. До переваг приладу належать два контури охолодження та зручні органи управління. Перш за все виділимо наявність зовнішньої сенсорної панелі з дисплеєм для зручного регулювання температур без відкривання дверцят.
Агрегат підтримує технологію ThinQ, яка дає можливість взаємодіяти дистанційно — зі смартфона: наприклад, ще в магазині під час шопінгу ви можете активувати швидке охолодження чи заморожування за допомогою мобільного додатка. Холодильник LG GW-B509FXFW обладнаний інверторним компресором, на який поширюється 10-річна гарантія. Також він оснащений системою Total No Frost, що усуває потребу в ручному розморожуванні.
Морозильна камера на 107 літрів розташована внизу, поділена на 3 зони — висувних боксів. У них загалом можна заморозити 12 кг продуктів на добу. Якщо відключать електроенергію, то холод у морозильній камері триматиметься до 16 годин. У 277-літровому холодильному відділенні передбачені 4 відкритих відсіки, підвісна полиця на 5 пляшок, два висувних контейнери, а саме зона вологості Moist Balance Crisper та свіжості — FRESHConverter. Плюс на дверцятах знаходиться чотирка широких кошиків. Окремої уваги заслуговує захист від перепадів напруги, оповіщення про відкриті дверцята, можливість блокування органів управління від дітей. Споживання енергії агрегата відповідає класу A++ (за рік 288 кВт*год), а рівень шуму не повинен перевищувати 35 дБ.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник LG GW-B509FXFW с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost



















