Холодильник LG GW-B509CQZM
- Код товару: 83374
- Модель: GW-B509CQZM
- 24 499 грн.
-
24 299 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник LG GW-B509CQZM
| Інше | |
| Вага | 74 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 203x59.5x68.2 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 384 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Температура морозилки | -23 °C |
Опис
Місткий холодильник компанії LG має загальний корисний обсяг 384 л, з яких 277 л припадають на холодильну камеру, а 107 л - на морозильну. Усередині встановлений інверторний компресор Smart Inverter, який відрізняється довговічністю, енергоефективністю та тихою роботою – рівень шуму не перевищує 36 дБ. Технологія охолодження Multi Air Flow забезпечує постійну циркуляцію холодного повітря та рівномірне охолодження, а технологія DoorCooling+ має на увазі наявність вентиляційних отворів у передній частині холодильника, що сприяє швидкому охолодженню в кожному куточку камери.
Ще однією корисною функцією є технологія LG Total No Frost, яка позбавляє користувачів необхідності вручну розморожувати і холодильну, і морозильну камери. Всередині LG GW-B509CQZM має все необхідне для зберігання великої кількості продуктів та посуду з готовою їжею. У холодильній камері розташовані 5 скляних полиць, висувний контейнер (зона свіжості) для фруктів, овочів та зелені, а також дверні полиці для пляшок, яєць тощо.
Морозильна камера, розміщена в нижній частині холодильника, складається з трьох відділень. Одне з них – це спеціальне відділення Big Freezing Zone для зберігання м'яса та риби. Морозилка здатна заморожувати до 12 кг продуктів за добу, а також зберігає оптимальну температуру протягом 16 годин за відсутності електроенергії. Є також функції швидкого заморожування та експрес-охолодження на випадок додавання нових продуктів. Крім цього, варто відзначити LED освітлення холодильної камери, приховані дверні ручки, можливість перевішування дверей на будь-яку зручну сторону, надійну систему контролю напруги, технологію LG Smart Diagnosis для виявлення проблем за допомогою смартфона та наявність датчика, що сигналізує про незачинені дверцята.
Відеоогляди на Холодильник LG GW-B509CQZM
Сравнение Холодильник LG GW-B509CQZM с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost




















