Холодильник Indesit INKS 1361 W4U
- Код товару: 93320
- Модель: INKS 1361 W4U
-
17 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Indesit INKS 1361 W4U
| Інше | |
| Вага | 69 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2х59.5х67 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Маркування виробника | 869991711340; F171134 |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 343 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 120 л |
| Потужність заморожування | 5.5 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
Опис
Дебютант 2025 року в лінійці Indesit — це білий 2-камерний холодильник, який можна віднести до рішень середньої цінової категорії. При висоті корпуса 183 см корисний обсяг моделі становить 343 літри: виробник заявляє, що всередині вміститься до 19 пакетів з покупками, а цього на практиці цілком достатньо більшості сімей, включаючи великі. Холодильник Indesit INKS 1361 W4 UK передбачає популярну сьогодні компоновку з нижнім розташуванням морозилки.
Остання розрахована на 120 літрів, має 3 висувних бокси, проте, відповідає концепції Open Space — верхні ящики можна витягти, щоб звільнити більше простору по висоті для габаритних продуктів. У цьому відділенні за добу вдасться заморозити до 5.5 кг продуктів, а для боротьби з інеєм знадобиться ручне розморожування. Щоправда, завдяки функції Low Frost іній у морозилці утворюється не дуже швидко.
У 223-літровій холодильній камері є світлодіодне освітлення і поворотний регулятор робочих температур. Для розподілу продуктів пропонуються 4 відкриті полиці, висувний овочевий бокс Fresh Space і четвірка широких дверних кишень. Окремої уваги заслуговує шарнір SmoothFit: дверцята відчиняються на 90 градусів, навіть якщо агрегат стоїть впритул до стіни або меблів. Ще підкреслимо енергоспоживання класу E та помірний рівень шуму (до 38 дБ).
Сравнение Холодильник Indesit INKS 1361 W4U с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost













