Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4
- Код товару: 88434
- Модель: NRK620FABK4
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4
| Інше | |
| Вага | 64 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 200x59.5x59 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 324 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | чорний |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 86 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Час збереження холоду | 10 год |
Опис
Добре збалансована модель, за допомогою якої можна якісно і при цьому економно зберігати досить великі запаси продуктів. Відмінною особливістю апарату є дизайн-ця модель створена в чорному кольорі, що робить холодильник більш виразним і цікавим. Це 2-дверне комбіноване пристрій, що поєднує в собі холодильне відділення і морозильну камеру. Об'єм моделі є середнім - 324 л.при цьому під холодильну зону відведено 238 л, а морозильна камера розрахована на 86 л.
Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4 здатний забезпечити продуктам якісні умови зберігання. Модель підтримує технологію динамічного охолодження. При необхідності інтенсивність охолодження значно збільшується, що дозволяє швидко охолоджувати свіжину не на шкоду вже зберігаються в холодильнику продуктам. У холодильній камері крім полиць передбачені ще й кілька контейнерів, які виконують роль зон свіжості і вологості. Морозильник отримав три висувних ящика. Це традиційний однокомпресорний холодильник, але у цій моделі передбачено два контури циркуляції. Окремий теплообмінник для холодильної та морозильної камер Дозволяє зробити охолодження гранично точним і максимально стабільним!
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Gorenje NRK 620 FABK4 с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







