Ігровий монітор TCL 25G64
- Код товару: 93467
- Модель: 25G64
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ігровий монітор TCL 25G64
| Інше | |
| Вага | 5.34 кг |
| Вага без підставки | 3.41 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 556x501x226 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхТ) | 556x325x76 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Комплектація | |
| Діагональ | 24.5 " |
| Колір | сірий |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; 2xHDMI 2.1 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 1.07 млрд кольорів (8 біт + FRC) |
| Динамічна контрастність | 6 000 000:1 |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 97 % |
| Колірне охоплення (sRGB) | 99 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Підтримка HDR | DisplayHDR 600 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.28 мм |
| Сертифікат TÜV Rheinland | + |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Тип матриці | Mini LED IPS |
| Час відгуку (GtG) | 1 мс |
| Частота кадрів | 300 Гц |
| Яскравість | 600 кд максимальна / |
| Функції та можливості | |
| Ігрові функції | приціл; таймер; відображення FPS; висвітлення темних ділянок |
| Поворот екрана | + |
| Портретний режим | + |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync Premium; NVIDIA G-Sync Compatible |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








