ДБЖ Legrand Keor LP 2000VA (310156)
- Код товару: 44552
- Модель: 310156
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики ДБЖ Legrand Keor LP 2000VA (310156)
| Батарея та час зарядки | |
| Встановлено батарей | 4 шт |
| Ємність комплектної батареї(й) | 7 Агод |
| Напруга підключення батареї | 48 В |
| Підключення зовнішнього акумулятора | + |
| Холодний старт | + |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Вихід | |
| Вихідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вихідна частота | 50-60 Гц |
| ККД | 96 % |
| Максимальна вихідна потужність | 2000 ВА |
| Номінальна вихідна потужність | 1800 Вт |
| Роз'ємів C13/C14 з резервом | 6 шт |
| Спотворення вихідної напруги | 4 % |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда (PSW) |
| Вхід | |
| Байпас (ввімкнення напряму) | ручний/автоматичний |
| Вхідна напруга | 1 фаза (230 В) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Діапазон вхідної напруги | 110-300 В |
| Максимальний струм | 10 A |
| Захист | |
| Запобіжник | автоматичний |
| Захист | захист від короткого замикання; захист від перевантаження; фільтрація перешкод; роз'єм аварійного відключення; звукова сигналізація |
| Інтерфейси управління | RS-232; USB; SmartSlot |
| Інше | |
| Вага | 16.5 кг |
| Маркування виробника | 310156 |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Розміри (ВхШхГ) | 322x151x444 мм |
| Температура експлуатації | 0 – 40 °C |
| Комплектація | |
| Form factor | звичайний (Tower) |
| Тип | інверторне (online) |
| Час роботи при повному навантаженні | 3 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 9 хв |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









